Juodasis penktadienis

VALYMO IR PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

 Nerūdijančio plieno plautuvių priežiūra:

Kasdienė. Po kiekvieno naudojimo praskalaukite plautuve vandeniu, vandens ar muilo dėmes nuvalykite ir nusausinkite švaria sausa šluoste. Taip išvengsite mineraliniu likučiu liekanų.
Periodinė. Nešvarumus ir reibalus valykite su buityje naudojamu indu plovikliu arba specialiu nerūdijančio plieno valikliu. Ištrinkite plautuve turima priemone lygaus paviršiaus liniju kryptimi. Po valymo būtina nuplauti valymo priemonių likučius vandeniu ir nusausinti, kad būtų išvengta vandens nutekėjimo žymiu.
Pirštu antspaudai. Pirštu antspaudu žymes gali buti šalinamos naudojant muiluotą vandenį arba specialią valymo priemonę bei minkšto audėklo medžiagas. Po valymo paviršiu patartina nupoliruoti, naudojant sausa arba poliravimui skirta šluoste.


Svarbu!


Valymui nenaudokite abrazyviniu kempinėlių ar šiurkščių šluošciu. Nei šluoste, nei kempinele neturi braižyti paviršiaus.
Neleiskite muilo ar kitoms valymo priemonems išdžiuti ant plautuvės paviršiaus. Jose yra nemažai cheminiu priedu, kurie gali tureti įtakos apdailai ir ja pažeisti.
Plieninės plautuvės nenaudokite kaip pjaustymo lentelės, nes taip galite pažeisti jos paviršių.
Griežtai draudžiama valyti plautuve priemonėmis, turinčiomis hidrochloridinės rugšties, chloridu. Negali būti naudojami ir šveitimo milteliai, kadangi juose yra abrazyvinių dalelių, galinčių palikti įbrėžimus paviršiuose. Neatsargiai panaudojus, nedelsiant nuplaukite paviršių, kad būtų švengta korozijos.
Nutekamųjų vamzdžių valikliai, kurių sudėtyje yra sieros arba druskos, taip pat gali pažeisti plautuvės paviršių. Stenkites, kad valiklio turinys su juo nekontaktuotų.
Alyvos, aliejaus ir purvo žymes efektyviausiai pašalinamos naudojant alkoholio, metilo spirito ir izopropileno alkoholio pagrindu pagamintus valiklius arba acetoninius tirpiklius. Šie produktai nesukelia nerūdijancio plieno korozijos.

 

 

Šioje kategorijoje nėra prekių.
Tavo verslo startas. Elektroninės parduotuvės: Aquasanita